Logo

Ryczałt 8,5% dla dobrze zarabiających

Date

Thursday, December 15, 2022

Time

04:00 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Agenda:

  1. Jakie rodzaje działalności kwalifikują się pod ryczałt 8,5%?
  2. Do kiedy należy podjąć decyzję o skorzystaniu z ryczałtowej formy opodatkowania?
  3. Zabezpieczenie stanowiska podatnika – potwierdzenie PKD w GUS.
  4. Zabezpieczenie stanowiska podatnika – indywidualna interpretacja podatkowa.
  5. Przykłady dotychczasowych wdrożeń.
  6. Pytania i odpowiedzi.
Presenter

Tomasz Kocowski

Partner Navigator Capital Group

Tomasz jest doradcą podatkowym i radcą prawnym. Posiada wykształcenie prawnicze oraz tytuł doktora nauk prawnych w zakresie prawa administracyjnego. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas blisko dziesięcioletniej pracy w międzynarodowych firmach doradczych, m.in. w Deloitte.

Tomek specjalizuje się w organizowaniu działalności gospodarczej pod kątem prawnym i podatkowym. Obecnie doradza głównie podmiotom innowacyjnym oraz branży IT w zakresie korzystania z preferencji podatkowych takich jak ulgi B+R oraz IP BOX. Przez ostatnie 3 lata przeprowadził ponad 500 udanych wdrożeń IP BOX dla samozatrudnionych IT Developerów.

Brał udział w wielu transakcjach (sell-side, buy-side). Posiada wieloletnie doświadczenie doradcze w zakresie podatku dochodowego. Tomasz świadczy usługi zarówno dla spółek giełdowych jak i jednoosobowych działalności gospodarczych - wszędzie tam, gdzie podatnik potrzebuje wsparcia.
Presenter

Michał Ruciński

Posiada 8 letnie doświadczenie w obszarze finansów. Doradza zamożnym klientom prywatnym w obszarze inwestycji kapitałowych na rynku forex i rynkach powiązanych. Współpracuje z właścicielami i Prezesami firm w obszarze fuzji i przejęć, finansowania inwestycji m.in. poprzez emisję akcji na rynku NewConnect oraz GPW.

Posiada przekrojową wiedzę na temat innowacyjnych modeli biznesowych powiązaną z umiejętnością obniżenia kosztów działalności w zakresie prac badawczo-rozwojowych. Doświadczenie zdobywał w kilku Domach Maklerskich, gdzie pełnił rolę managera odpowiedzialnego za rozwój biznesu.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Prawa i Administracji.

Podanie wszystkich wymaganych danych jest warunkiem uczestnictwa w webinarze. Wszystkie zgłoszenia są weryfikowane. Organizator zastrzega sobie prawo selekcji zgłoszeń na webinar, w celu wykluczenia udziału osób prowadzących działalność konkurencyjną wobec Organizatora.

Rejestracja do udziału w webinarze oznacza zgodę na otrzymywanie od Navigator Capital ofert handlowych z wykorzystaniem podanego adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Zgoda jest dobrowolna i można ją cofnąć w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych przez administratora danych osobowych oraz o Państwa uprawnieniach znajdziecie Państwo na stronie:  [link]